کد خبر : 28834
تاریخ انتشار : چهارشنبه 10 آبان 1402 - 11:18

سرهنگ شریفی اعلام کرد؛

چهارشنبه‌ای پر ترافیک در سطح معابر و بزرگراه‌های پایتخت

چهارشنبه‌ای پر ترافیک در سطح معابر و بزرگراه‌های پایتخت
رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از چهارشنبه‌ای پر ترافیک در سطح پایتخت خبر داد و گفت: اکثر واژگونی‌ها در ابتدای صبح به دلیل خواب آلودگی رانندگان به وقوع می پیوندد.

به گزارش اطلاع با ما به نقل از مهر، چهارشنبه‌ای پر ترافیک در سطح معابر و بزرگراه‌های پایتخت، سرهنگ علی اصغر شریفی رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: با رصدی که از طریق مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت تردد خودروها در ساعات ابتدایی صبح روز چهارشنبه دهم آبان از سطح معابر بزرگراه‌هایی شهر تهران انجام شد، شاهد شروع ترافیک در مسیرهای غربی و شرقی به سمت مرکز شهر تهران و معابری پرتردد و دارای ترافیکی سنگین در سطح پایتخت بودیم.

وی ادامه داد: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از جنت آباد، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح، حکیم در مسیر غرب به شرق از شهید ستاری، دارای ترافیک سنگین است.

سرهنگ شریفی افزود: بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، بزرگراه یادگار امام (ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه علامه از دهکده، بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع) و در ادامه از سراج، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست شاهد بار ترافیکی سنگین هستیم.

سرهنگ شریفی گفت: بزرگراه علامه، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از قبل از پل صیاد، بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گل‌ها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر و آزادگان بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

ترافیک

وی بیان داشت: مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی، خیابان آزادی در مسیر غرب به شرق از یادگار و جانبازان از میدان امام رضا (ع) دارای بار ترافیکی سنگینی هستند و داخل تونل توحید ترافیک منظم و در حال حرکت است.

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ همچنین گفت: تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ به منظور اجرای طرح جناغی ها در معابر بزرگراهی حضور دارند تا از حرکت و تغییر مسیرهای ناگهانی خودروها جهت ورود به رمپ ها و خروجی بزرگراه‌ها خودداری کرده و با این کار نظم خاصی را به معابر شهری می‌دهند.

وی افزود: بی نظمی‌ها و زرنگ بازی برای زودتر رسیدن به خروجی‌ها در رمپ ها و همچنین تغییر مسیرهای ناگهانی در حین حرکت باعث ترافیک و تصادف می‌شوند که از رانندگان تقاضا داریم در حین رانندگی ضمن رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی بین خطوط حرکت کرده و جهت تغییر مسیر از چراغ راهنما استفاده کنند.

سرهنگ شریفی افزود: اکثر واژگونی‌ها در ابتدای صبح به دلیل خستگی و خواب آلودگی رانندگان است چرا که رانندگان با چشمان خواب آلود و خستگی پشت فرمان می‌نشینند و اقدام به رانندگی می‌کنند و حوادث ناگواری را به همین دلیل به وجود می‌آورند.

نرخ عجیب کرایه‌های تاکسی‌های اینترنتی درساعت اوج ترافیک

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.