کد خبر : 73849
تاریخ انتشار : سه شنبه 1 اسفند 1402 - 21:51

چرا باید مسیح علی‌نژادِ حجاب ستیز، برای زنان محجبه آمریکایی مقاله بنویسد؟

چرا باید مسیح علی‌نژادِ حجاب ستیز، برای زنان محجبه آمریکایی مقاله بنویسد؟
یادداشت علی نژاد و حکاکیان برای تغییر ماهیت جمله‌ی "برای من حجاب به معنای قدرت، رهایی، زیبایی و مقاومت است" از ایلهان عمر، سیاستمدار کارکشته و نماینده کنگره نوشته شده است.

به گزارش اطلاع با ما عالیه سادات: یادداشت علی نژاد و حکاکیان برای تغییر ماهیت جمله‌ی “برای من حجاب به معنای قدرت، رهایی، زیبایی و مقاومت است” از ایلهان عمر، سیاستمدار کارکشته و نماینده کنگره نوشته شده است. مسیح علی نژاد سعی کرده است برای زنان جامعه غربی یک مغلطه جدی طراحی کند و آنها را هم به شیوه خودش فریب دهد که می‌شود پیش بینی کرد که اهداف علی نژاد چه بوده است‌.
ایلهان حجاب را نماد آزادی معرفی می‌کند اما علی‌نژاد می‌گوید چون ما در ایران اجازه انتخاب نداشتیم پس حجاب دیکتاتوری بود. شما تصور بفرمایید مگر می‌شود حجابی که زن را آزاد می‌کند، مثل هزاران قانون دیگر که به نفع انسان است، قانونی بودن حجاب یک دیکتاتوری باشد؟ در انتهای این مقاله مسیح ظالمانه‌ترین عبارت را استفاده می‌کند و می‌گوید این حقوق بشر آمریکایی است که حجاب را تبدیل به قدرت و نماد مبارزه کرده است. در حالی خود ایلهان می‌داند که حجاب نمادی برای مقاومت در برابر استعمار اروپایی به اسم آزادی و حقوق بشر است.
به راستی مسیح علی نژاد نه برای جامعه ما، بلکه برای زنان مسلمان جهان مثل یک ویروس کشنده عمل می‌کند و به نفع منافع آمریکا، با ماهیت حجاب مبارزه می‌کند.

اجماع ملی روی مصوبه حجاب وعفاف وجود ندارد

برچسب ها : ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.