کد خبر : 112126
تاریخ انتشار : پنجشنبه 7 تیر 1403 - 14:23

پخش فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی آخر هفته از شبکه‌های سیما

پخش فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی آخر هفته از شبکه‌های سیما
تلویزیون امروز و فردا، هفتم و هشتم تیر ماه ۲۷ فیلم سینمایی و تلویزیونی برای پخش از شبکه‌های سیما آماده کرده است.

به گزارش اطلاع با ما ، فیلم‌های سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن «شماره 10»، «تروریست»، «قصه‌های صندوق»، «مسافر»، «ضد»، «کشتی آنجلیکا»، «ریو 2»، «دایناسوری از اقیانوس‌ها»، «زن خوب مرد خوب»، «بانی لیک گم‌شده»، «عملیات رانیگانج»، «فرزند خوانده»، «صاحب‌خانه مزاحم»، «منصور»، «زنده باد ناراسیما ردی»، «ورای قانون»، «آشپز باشی»، «یک روز جمعه»، «ارباب جنگ»، «طلا»، «شاهد نامرئی»، «عصر دایناسورها ـ تماشای خورشید گرفتگی»، «پنگوئن ببری ـ 3 قهرمانان جنگل»، «قلب خورشید»، «دنیای آرمان»، «هیاهوی بچه» و «مریم مقدس» پنجشنبه و جمعه 7 و 8 تیرماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

جزئیات فیلم‌ها و زمان پخش آن‌ها:

شبکه یک:
– شماره 10 به کارگردانی حمید زرگرنژاد، پنجشنبه 7 تیرماه ساعت 23:30

شبکه دو:
– تروریست به کارگردانی حبیب الله بهمنی، جمعه 8 تیرماه ساعت 01:00 بامداد
– قصه‌های صندوق به کارگردانی محمدحسین امانی، شنبه 9 تیرماه ساعت 01:00 بامداد

شبکه سه:
– مسافر به کارگردانی محمد دستگردی، پنجشنبه 7 تیرماه ساعت 10:35 صبح
– ضد به کارگردانی امیرعباس ربیعی، پنجشنبه 7 تیرماه ساعت 15:20

شبکه چهار:
– کشتی آنجلیکا به کارگردانی محمد بزرگ نیا، پنجشنبه 7 تیرماه ساعت 20:30

شبکه تهران:
– ریو 2 به کارگردانی کارلوس سالدان ها، پنجشنبه 7 تیرماه ساعت 13:30
– دایناسوری از اقیانوس‌ها به کارگردانی تتسو امازاوا، جمعه 8 تیرماه ساعت 9 صبح
– زن خوب مرد خوب به کارگردانی علی اسداللهی، جمعه 8 تیرماه ساعت 13:30

شبکه نمایش:
– بانی لیک گم‌شده به کارگردانی اتو پرمینجر، پنجشنبه 7 تیرماه ساعت 01:00 بامداد
– عملیات رانیگانج به کارگردانی تینو سورش دسای، پنجشنبه 7 تیرماه ساعت 13
– فرزند خوانده به کارگردانی جین هری، پنجشنبه 7 تیرماه ساعت 15
– صاحب‌خانه مزاحم به کارگردانی برنابه ریکو، پنجشنبه 7 تیرماه ساعت 17
– منصور به کارگردانی سیاوش سرمدی، پنجشنبه 7 تیرماه ساعت 19
– زنده باد ناراسیما ردی به کارگردانی سارندار ردی، پنجشنبه 7 تیرماه ساعت 21
– ورای قانون به کارگردانی جیمز کولن، پنجشنبه 7 تیرماه ساعت 23
– آشپز باشی به کارگردانی کلود زیدی، جمعه 8 تیرماه ساعت 01:00 بامداد
– یک روز جمعه به کارگردانی شفیع آقامحمدیان، جمعه 8 تیرماه ساعت 11 صبح
– ارباب جنگ به کارگردانی اندرو نیکول، جمعه 8 تیرماه ساعت 19
– طلا به کارگردانی ریما گاگتی، جمعه 8 تیرماه ساعت 21
– شاهد نامرئی به کارگردانی استفانو موردینی، جمعه 8 تیرماه ساعت 23

شبکه کودک:
– عصر دایناسورها ـ تماشای خورشید گرفتگی به کارگردانی چارلز گروسونور، پنجشنبه 7 تیرماه ساعت 14
– پنگوئن ببری ـ 3 قهرمانان جنگل به کارگردانی لوران برو، یانیک مولن و بنویت سامویل، جمعه 8 تیرماه ساعت 14

شبکه امید:
– قلب خورشید به کارگردانی احمد علمدار، پنجشنبه 7 تیرماه ساعت 17
– دنیای آرمان به کارگردانی روح الله فخرو، جمعه 8 تیرماه ساعت 17

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.