کد خبر : 89565
تاریخ انتشار : سه شنبه 28 فروردین 1403 - 12:12

وعده صادق و شعار سال

وعده صادق و شعار سال
تاثیر جنگ و حوادث امنیتی بر متغیرهای اقتصادی عموماً یک واقعیت اجتناب ناپذیر است. گرچه طبعاً میزان تاثیر این تکانه ها متفاوت است.

به گزارش اطلاع با ما  محمدصادق سلطانزاده: تاثیر جنگ و حوادث امنیتی بر متغیرهای اقتصادی عموماً یک واقعیت اجتناب ناپذیر است. گرچه طبعاً میزان تاثیر این تکانه ها متفاوت است. این واقعیت گریزناپذیر در قبل و بعد از عملیات “وعده صادق” نیز مشهود بود و شاید این موضوع دستاویزی برای اصحاب تحریف شود تا عظمت این کنش تدافعی و رویداد تاریخ ساز را زیر سوال ببرند.

نکته مهمی که جریان #تحریف اصرار بر حذف آن دارند نقش عملیات وعده صادق در تثبیت و ارتقاء #امنیت_پایدار است. کنشگران اقتصادی نیک میدانند که سرمایه گذاری، تولید ، رشداقتصادی در گروی امنیت پایدار در ابعاد مختلف است و اساتید اقتصاد سیاسی بر این حقیقت اجماع دارند که کم سو شدان چراغ امنیت پایدار یا شرطی کردن اقتصاد با ناامنی های سریالی در هر سرزمین و نظام سیاسی قطعاً تاثیر منفی بسزایی در رشد و پیشرفت اقتصادی خواهد داشت. بیانیه جیش الظلم بعد از حوادث تروریستی اخیر در چابهار میتواند موید و گواه بر این حقیقت باشد. جیش الظلم به صراحت اعتراف کرد که برای جلوگیری از توسعه سواحل مکران دست به اقدامات تروریستی زده است.

هوشیاری در جنگ روایت و ادراک‌سازی

در چندسال اخیر رژیم صهیونیستی نیز به موازات تحریم های اقتصادی استکبار جهانی، رژیم کودک کش اسرائیل مبتنی بر راهبرد مابام (کارزار در میان جنگ ها) مجری دومینوی تهدید نظامی در منطقه خاکستری شده بود. عملیات های تروریستی در داخل، شهادت سریالی مستشاران نظامی تا وقاحت تجاوز به خاک ایران با حمله به کنسولگری ایران ذیل همین دکترین با هدف امنیت زدایی از ایران پیگیری میشد که تداوم این امر موجب جری تر شدن رژیم آدمکش صهیونیستی و به خطر افتادن امنیت ملی میشد.

اما مجاهدان سپاه پاسداران در قالب دفاع مشروع مبتنی بر اصل ماده ۵۱ منشور سازمان ملل متحد در عملیات افتخارآفرین وعده صادق ضمن تنبیه رژیم متجاوز، نقش بسزایی در تثبیت امنیت پایدار و افزایش اقتدار ایران اسلامی برداشتند تا در پرتو این امنیت پایدار، فعالان اقتصادی با طیب خاطر برای جهش تولید گام بردارند.

به عبارتی سبزپوشان سپاه با یک دست، سیلی جانانه به مخلان امنیت زدند و با دست دیگر زیر بازوی فعالان اقتصادی گرفتند و میتوان گفت وعده صادق یعنی متفاوت ترین و اولین لبیک سپاه برای تحقق فرمان و شعار “جهش تولید با مشارکت مردم” بود

 

برچسب ها : ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.