کد خبر : 101502
تاریخ انتشار : یکشنبه 6 خرداد 1403 - 13:56

شفافیت و استاندارد سازی فرایند معاملات با سامانه تدارکات الکترونیکی پاکسان

شفافیت و استاندارد سازی فرایند معاملات با سامانه تدارکات الکترونیکی پاکسان
سیف الهی با اشاره به اهداف شرکت پاکسان برای راه اندازی این سامانه گفت: شفافیت در برگزاری تشریفات معاملات، چابکی در فرایند برگزاری و ایجاد آرشیو الکترونیکی اسناد معاملات از جمله اهداف مجموعه برای راه اندازی این سامانه بود که با اجرایی سازی آن شاهد دست یابی نتایج مطلوب و بهبود در وضعیت سودآوری مجموعه هستیم.

به گزارش اطلاع با ما  سیف الهی با اشاره به اهداف شرکت پاکسان برای راه اندازی این سامانه گفت: شفافیت در برگزاری تشریفات معاملات، چابکی در فرایند برگزاری و ایجاد آرشیو الکترونیکی اسناد معاملات از جمله اهداف مجموعه برای راه اندازی این سامانه بود که با اجرایی سازی آن شاهد دست یابی نتایج مطلوب و بهبود در وضعیت سودآوری مجموعه هستیم.

مدیر فناوری اطلاعات پاکسان با اشاره به مزیت های مختلف سامانه تدارکات الکترونیکی پاکسان، گفت: این سامانه شرکت را قادر می سازد تا تمامی مراحل تحقق یک معامله اعم از ثبت و اعلان عمومی مزایده، مناقصه و خرید، امکان دسترسی به اسناد و مراحل کامل ارایه پیشنهاد به صورت سیستمی، بازگشایی پاکات با بهره گیری از امکانات نوین، اعلام به برنده و انعقاد قرارداد و هم چنین مراحل مدیریت تضامین، تحویل کالا، خدمت و تبادل وجه را از طریق سیستم یکپارچه و استانداردی که تمامی الزامات قانونی معاملات در آن رعایت شده است، انجام دهد.

پیام مدیر عامل به مناسبت سالروز تأسیس شرکت پاکسان

وی با اشاره به اینکه در این سامانه تمامی پیش نیازهای فنی و امنیتی مورد تایید ارگان های مربوطه تامین شده است، اظهار کرد: این سامانه با ایجاد بازار امن الکترونیکی در تمامی مراحل انجام معامله برای خریدار و فروشنده علاوه بر تسهیل و روان سازی جریان معامله و استانداردسازی فرآیند و فرمت های مورد استفاده در معاملات، شفافیت ، رقابت پذیری و بهره وری معاملات را افزایش می دهد و در کاهش زمان انجام معاملات به ویژه در مناقصه ها و مزایده ها نیز نقش بسزایی ایفا می کند.

مدیر فناوری اطلاعات پاکسان مکانیزه نمودن فرایندها در این شرکت را از برنامه های اصلی مدیرعامل خواند و افزود: تحولات سریع محیطی، تمرکز بر مشتری‌مداری، افزایش پیچیدگی‌های تصمیم‌گیری در سازمان‌ها، کاربرد روزافزون فناوری، افزایش رقابت در صنایع و نیاز به چابکی در انجام عملیات و تصمیمات از ویژگی‌های ثابت کسب‌وکارهای کنونی است. به همین منظور و در این شرایط توجه به خروجی مشخص از فعالیت‌های سازمانی از اولویت‌های پاکسان است و این مجموعه با مکانیزه نمودن برخی فرایندهای خود به دنبال تحقق این امر در این مجموعه است.

شایان ذکر است درگاه ورودی سامانه تدارکات الکترونیکی در صفحه اول وب سایت شرکت پاکسان به نشانی www.paxanco.com با عنوان “سامانه معاملات” مشخص شده است و این امکان را فراهم آورده است تا تامین کنندگان مواد اولیه و ادوات بسته بندی و خدمات مورد نیاز شرکت پاکسان بدون واسطه و مستقیم در این سامانه ثبت نام نمایند و محصولات خود را در معرض ارزیابی تیم توسعه منابع شرکت پاکسان قرار دهند.

این نوید به تمامی تامین کنندگان داده می شود که پس از ارزیابی های فنی و دقیق کارشناسان مجموعه می توانند به عنوان یکی از تامین کنندگان مجاز شرکت در فرایندهای تامین مواد اولیه، تجهیزات و خدمات شرکت قرار گرفته و ارائه اسناد نمایند.

برچسب ها : ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.