کد خبر : 90602
تاریخ انتشار : جمعه 31 فروردین 1403 - 11:56

پنج نکته درخصوص اجرای طرح نور توسط نیروی انتظامی

پنج نکته درخصوص اجرای طرح نور توسط نیروی انتظامی
همان‌قدر که روی پیشانی کسی ننوشته که عمله دشمن و یا پیاده‌نظام شیطان است، روی پیشانی‌اش پاک و معصوم و بی‌آلایش و بدون قصد و غرض هم ننوشته.

به گزارش اطلاع با ما حداد پور جهرمی: ۱. همان‌قدر که روی پیشانی کسی ننوشته که عمله دشمن و یا پیاده‌نظام شیطان است، روی پیشانی‌اش پاک و معصوم و بی‌آلایش و بدون قصد و غرض هم ننوشته.
پس آن مأمور انتظامی چطور باید بفهمد که دخترخانم پاک و بی‌آلایش اما با وضعیت زننده و نیمه لختِ شما، آیا با قصد و برنامه دشمنی با آن سر و وضع پا در پیاده‌رو گذاشته یا خیر؟!
باید به آن مأمور انتظامی حق داد. چرا که نیت‌خوان ندارد. مأمور به تکلیف و آنچه می‌بیند است نه اهمال‌کاری و تساهل.

۲. در همان وضعیتِ زننده دخترکان و سایر بانوان، نه کسی می‌خواهد شرع و اسلام را از پهنا در حلقش فرو کند و نه می‌خواهند او را به زور به بهشت ببرند. اصلا بحث هدایت و تربیت نیست. هر کس اسم هدایت و تربیت آورد، به کل تعطیل العالمین است و با او سر سوزنی بحث نکنید. چرا که کف خیابون، جای هدایت و تربیت نیست.
بلکه حرف نظام اسلامی یک کلمه است: مبارزه و برخورد با مظاهر بی‌قانونی و بی‌حیایی علنی.
اگر شما و یا دختر خانم و یا همسر و مادر شما با برخورد با بی‌حیایی علنی مشکل دارد، عقلا نباید طرف شخص ایستاد. مگر آن که از اساس، عقل را پایه و مبنای تصمیماتتان ندانید.

عملیات روانی رسانه‌ های ضدانقلاب علیه طرح عفاف و حجاب

۳. دفع خطر محتمل عقلا واجب است. یعنی اگر عقلت می‌گوید که دختر و همسر و مادرت با وضعیت زننده در خیابان و معابر عمومی حاضر شوند، ممکن است مورد برخورد سخت مأمور انتظامی و یا کشاندن و سوار کردن در ون قرار بگیرند، عقلا باید دفع خطر کنی و به آنها بگویی ملاحظات اجتماعی را رعایت کنند. و الا این تو بودی که دفع خطر نکردی و دلت برای مادرت مادرش مادرتون، خواهرت خواهرش خواهراشون نسوخت و فرستادیش جلوی ونِ مامورِ معذور.
۴. وقتی نظام اسلامی تصمیم به اجرا و ابلاغ میگیرد، فقط جای حمایت و دقت عالمانه در بهتر انجام شدن آن تکلیف است. لذا اگر مخالفید و یا کلا دید و نگاهتان فرق میکند، همه بحث و جدل‌ها مال قبل از ابلاغ و اجراست. نه الان که مامور ما در کف خیابان در حال اجرای تدابیر است.
لذا توییت و حرف‌های انتزاعی و روشنفکری و نقد و نظر و امثال آن در هنگام اجرای ابلاغیه و قانون، سبب خالی کردن دل مؤمنین و شل کردن پای مأمور انتظامی است. که این اگر قابل پیگرد قانونی نباشد اما مورد مواخذه الهی قرار خواهد گرفت.

۵. این دومین بار است که در دوران ریاست جمهوری آیت الله رئیسی، و در سال آخر دور اول دولت ایشان، زیر بار اجرای برخورد با مظاهر بی‌حیایی علنی رفته‌اند. ضمن خداقوت به ایشان و دستمریزاد به سردار رادان عزیز و پرسنل خدوم نیروی انتظامی، از این اقدام شجاعانه حمایت کرده و قلم و زبان و آبرویمان را در خدمت مبارزه با بی‌حیایی علنی قرار می‌دهیم.

 

برچسب ها : ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.