کد خبر : 78987
تاریخ انتشار : جمعه 18 اسفند 1402 - 23:00

هر دم از این باغ بری میرسد!

هر دم از این باغ بری میرسد!
شورای نگهبان را یک جور میزنند، صداقت هیئت اجرایی انتخابات را جور دیگر زیر سوال میبرند، به سپاه رحم نمیکنند، مجلس را به بهانه رئیسش، و دولت را به هر شیوه ممکن زیر سوال میبرند.

به گزارش اطلاع با ما  رحیم انصاری:شورای نگهبان را یک جور میزنند، صداقت هیئت اجرایی انتخابات را جور دیگر زیر سوال میبرند، به سپاه رحم نمیکنند، مجلس را به بهانه رئیسش، و دولت را به هر شیوه ممکن زیر سوال میبرند. حالا گویا نوبت مداحان است؛ و ظاهرا هر نشانه ای که طیف انقلابی را گرد هم جمع میکند هدف مشروع یک جریان خاص است!

این کارها از ساده لوحی است؟ ناخواسته بازیچه شده اند؟ یا واقعا عمدی در کار است؟ هرچه هست خیری در آن وجود ندارد و نتیجه ای جز فروپاشی اتحاد حزب اللهی ها و القای تدریجی و موزیانه وجود فساد در آنها برایش متصور نیست. اتحادی که سالها پشتوانه دلگرم کننده ای برای حاکمیت بوده است. جالب است که همه این تخریبها و تضعیف ها به بهانه برچیدن فساد مطرح شده اند، حال آنکه این روزها سالم ترین مسئولان به نسبت دوره های گذشته روی کار هستند و یک تلاش واقعی برای مبارزه با فساد وجود دارد.

جمهوری اسلامی نزدیک به قله است؛ نباید برگردد؛ پشت خیمه دشمن رسیده ایم؛ بشکند آن دستی و خشک شود آن زبانی که بار دیگر مالک را با یک ماموریت ناتمام به بازگشت مجبور نماید!

سخنگوی شورای نگهبان: پس از پایان اخذ رای، میزان مشارکت اعلام می‌شود

دوستان! فریب نخورید؛ اتحادتان را از دست ندهید؛ گوشتان به سخنان رهبری باشد؛ داریم میرسیم؛ پیشرفت مملکت سرعت گرفته و بسیاری تحلیلگران بر این باورند که تنها چند سال دیگر تا تثبیت قدرت جمهوری اسلامی در منطقه و جهان زمان نیاز داریم؛ اگر این روند را بتوانیم حفظ کنیم!

هدف فقط مجلس نیست؛ مجلس احتمالا نقطه آغاز و بهانه ای برای فروپاشی اتحاد ما است. هدف اصلی باز پس گرفتن دولت با مجلسی ضعیف و جنجالی است که ایران را به خودش مشغول کند! ایران باید به خودش مشغول شود و جبهه مقاومت نباید به خوبیِ امروز از درون جمهوری اسلامی حمایت گردد؛ آمریکا همه سعی خود را میکند تا با بازگرداندن غربگرایان و فشل کردن امورات مملکت بتواند باز در منطقه نفس بکشد؛ بتواند اسرائیل را با تنفس مصنوعی زنده نگه دارد!

نکنید دوستان! نکنید عزیزان! در بازی دشمن قرار نگیرید؛ خواسته یا ناخواسته زمینه ساز تقویت دشمن نشوید. اتحاد را در هم نشکنید؛ به قوا حمله نکنید و سبب تضعیف آنها نشوید؛ مداحان و پشتوانه های اعتقادی را هدف نگیرید و لوث نکنید؛ شورای نگهبان را نزنید؛ سپاه را نکوبید؛ انتخابات و هر آنچه مزیت ارزشمند جمهوری اسلامی است را زیر سوال نبرید؛ بگذارید اینها فقط در تخصص همان غربگرایان باقی بماند. کاری نکنید تاریخ از شما به زشتی یاد کند! والسلام

 

برچسب ها : ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

RSS
YouTube
YouTube
LinkedIn
LinkedIn
Share