کد خبر : 80979
تاریخ انتشار : جمعه 25 اسفند 1402 - 21:35

نگاهی به بعضی تحرکات پیش و حینِ انتخابات مجلس شورا، قابل توجه برخی مامورین، مسئولین و منتخبین بی پروا !

نگاهی به بعضی تحرکات پیش و حینِ انتخابات مجلس شورا، قابل توجه برخی مامورین، مسئولین و منتخبین بی پروا !
آغاز تبلیغات انتخاباتی و انجام اقدامات حمایتی خارج از چارچوب های مصوب وزارتی و ضوابط تعیین شده ی حفاظتی، توسط تعدادی از مدعیان اجرای «عدالت» و دارندگان شغل «وکالت» و «قضاوت»، هفته ها و ماه ها قبل از رسمیت پیدا کردن ایام رقابت و ورود به صحنه ی سیاست!، آنهم در منظر و مرئای ماموران، مسئولان و مجریان تامین امنیت و هیئاتِ «اجرا» و «نظارت»!.

Untitled 12 300x253 1به گزارش اطلاع با ما  امان الله دهقان فرد:آغاز تبلیغات انتخاباتی و انجام اقدامات حمایتی خارج از چارچوب های مصوب وزارتی و ضوابط تعیین شده ی حفاظتی، توسط تعدادی از مدعیان اجرای «عدالت» و دارندگان شغل «وکالت» و «قضاوت»، هفته ها و ماه ها قبل از رسمیت پیدا کردن ایام رقابت و ورود به صحنه ی سیاست!، آنهم در منظر و مرئای ماموران، مسئولان و مجریان تامین امنیت و هیئاتِ «اجرا» و «نظارت»!.

-برگزاری مجالس بزم و پذیراییِ چندین صد نفره و برپایی محافل توزیع «سِمَت» و «پُست»های آینده، با حضور عده ی زیادی از حامیان «شرکتی» و مشارکت کنندگان قومیتی و مصلحتی!، آنهم نه در منازل شخصی و وصلتی! بلکه در سوله های هزار متریِ «کبیر» و «صغیرِ» شهرک های صنعتی و داخل تالارهای خوش قیمت و مخصوص جشن های عروسی و راحتی، توسط تازه واردان به عرصه ی رقابت و یا سابقه داشتگانِ در خانه ی ملت!.

-شروع اقدامات و اتفاقات آشکار و پنهان و ورود «انصار» و «اعوانِ» برخی نامزدان، بویژه واسطه های «جیب پُران» و «پیمانکاران»! در شهرستان، مرکز استان و برگزاری جلسات صرفا «مردانه»ای در تهران، جهت ترتیبِ امور را دادن، تضمینِ «تایید صلاحیت» نمودن و انجام هماهنگی های مورد نیاز در تمام مراحل، از «پیشا ثبت نام» تا آخرین نشست های کارشناسیِ مربوط به مجریان و ناظران!.

وزیر کشور: کوچک‌ترین مشکل امنیتی در انتخابات نداشتیم/ حضور مردم ‌جهادگونه بود

-و راه اندازی اتاق های «ضدّ فکر» با حضور تعدادی از خُبرگانِ فنون «زیرآبزنی» و «شایعه پراکنی» و جمع نمودن عده ای از خبرنگاران رسانه های بومی و حتی بستن قرارداد میلیاردی با تیم های خبریِ «مجرَّب» و البته «مخرِّبِ» کشوری در منازل پدری و مکان های برخی وابستگان مالی و‌ فنیِ حامیان و پشتیبانان.

-و.. از موارد نامرسوم، مذموم و البته معلومی است که طی ماه های گذشته، مخصوصا ایام منتهی به هفته ی متصل به روز انتخابات در برخی مناطق و مراکز شهری و روستایی و حوزه های رای گیری، آنهم در منظرگاه و دیدگان ماموران تامینی و‌ مسئولان قضایی، اجرایی و‌ ناظران به انجام رسیده و موجبات ضایع شدن حقوق دیگران و تجاوز به ضوابط متخذه توسط قانونگذاران را فراهم کرده است. در همین زمینه نکاتی را یاداور می شویم.

۱)- این روزها، که هیاهوهای انتخاباتی و‌ مسیر پُر پیچ و خَم رقابتی به پایان رسیده و تا حدود زیادی تکلیف اکثریت نمایندگان منتخب آینده، تا این مرحله، مشخص گردیده، حتما این جمله ی پُر تَکرار را شنیده، گفته و یا دیده اید که :«
-انتخابات تمام شده.
-رقابت ها به پایان رسیده و الان وقت رفاقت هاست.
-به عقب برنگردیم، اختلافات را فراموش‌ نماییم، بیشتر به آینده بنگریم.
-و برای توفیق و موفقیت منتخبان صلوات بفرستیم! و..».

در عین حال اما، هیچکس از خود نمی پرسد که برخی از همین انتخاب شدگان و اطرافیان ایشان:

الف)- چگونه روند پیروزی را طی کردند. چه «حق»هایی را «بناحق» زیر پا گذاشتند. «حرام» هایی را که با فتوای برخی ها «حلال» و آبروهایی را که ناجوانمردانه بردند.

ب)- بر خلاف تمام ضوابط اخلاقی و مخالف با همه ی اصول اسلامی، انسانی و دینی، متاسفانه اما روابط اجتماعی، فضای فجازی و رسانه ای را به محلی برای تاخت و تاز علیه رقبا، بویژه داوطلبانِ جبهه ی انقلاب و حامیان نظام و ولایت تبدیل و تا جایی که توانستند برای تخریب چهره ی آنان به هر وسیله ای چنگ زدند.

ج)- دروغ بافتند. جعل عنوان نمودند و بعضا حتی خود و همراهان را با پسوند و پیشوندهای غیرواقعی بخورد خلق الله دادند. از «لباس»های مخصوص اُمرا، مورد اعتماد صُلحا و «مجالس» وعظِ علما استفاده ی ابزاری، یکباری و مقطعی کردند.

د)- هیچ «درّه»ی «ندریده»ای و «رده»ی ندیده و یا بعضا «نخریده»ای را سالم باقی نگذاشتند. بیوت صاحبانِ رجوع و فحولِ جناح اصول و اصلاح را از فیض هدایا و ثمرات «باغی»، عسل کوهی و مزارع پرورش مرغ، لبنیات و ماهی، بدون بهره رها نفرمودند.

۲)- اینکه برخی نامزدانِ به نقطه ی پایانِ رقابت رسیده، به اشتباه فکر می کنند علی رغم همه ی:
-بی نزاکتی های جمعی.
-نافرمانی های مدنی.
-زیرپاگذاری های نظام قانونی.
-توهین به افکار عمومی.
-و حتی تهدید سایر رقبا به انجام شدید ترین مجازات صورت گرفته در قرون اخیری!.
..حالا چون به مقصود نایل آمده. بار را به مقصد رسانیده. جسم را به کُرسیِ سبز مجلس کشانیده و نان خود و فامیل را در روغن فرو برده. دیگران اما محکوم به سکوت بوده، باید خلافکاری ها را فراموش کرده و زین پس بر اساس مثال معروف «شُتر دیدی، نه، ندیدم»! عمل نمایند. چیزی جز رسمیت دادن به شکستن ارکان منطقی و مذهبی و سست نمودن اعتبارات و اعتقادات دینی و اسلامی نخواهد بود.

یادمان نرود)- شروع فعالیت های انتخاباتی بر مبنای بنیان های غیرشرعی و مخالف با روح و جسم قوانین اجتماعی، مدنی و منجر به تخریب ذهن و اعتقادات دینی و مذهبیِ مردمان حوزه های انتخابی، حتی اگر به پیروزی ظاهریِ «مرتکبین» و «منتفعین»نیز ختم شود، سرانجامی جز شکست برای بانیان، حامیان و شخص داوطلبان بدنبال نخواهد داشت. بر همین منطق است که خطاب به آن قلیل «مختلسین» و «متخلفین» عرض می کنیم، گیریم شما موفق شدید با جذب و خرید افکار و‌ اندیشه ها و حتی پرداخت بهای بعضی آرا، بر دیگر رقبا پیشی گرفته و توانستید به جایگاه ثروت و قدرت مورد نظر نایل گردید. نهایتا اما :
-با دل هایی که شکستید.
-تهمت های ناروایی که به دیگران بستید.
-اعتقادهایی که تضعیف نمودید.
-جوانان مؤمنی که از مسجد و محافل هیاتی دلزده فرمودید.
-گناه و عقوباتِ همان افراد و چهره هایی که در تخلفات، مورد بهره برداری شان قرار دادید.
-و دنیایی که عامدانه تباه کرده و فردای قیامتی که به کم ترین بها و بهانه فروختید.
-و..، چه خواهید کرد! آیا. اِی، آقایان و خانم های لیدر، پادو، مبلِّغ، معلم، معمم، مقنن و مؤثر در شکست رقبا و پیروزی دیگر کاندیداها ؟!.

فاعتبروا..

۲۴/اسفندماه/۱۴۰۲

برچسب ها : ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.