کد خبر : 112062
تاریخ انتشار : پنجشنبه 7 تیر 1403 - 12:27

سردار قاآنی:

شهیدان رئیسی و امیرعبداللهیان اثبات کردند بدون اتکا به آمریکا نیز ‌می‌توان کارها را پیش برد

شهیدان رئیسی و امیرعبداللهیان اثبات کردند بدون اتکا به آمریکا نیز ‌می‌توان کارها را پیش برد
سردار قاآنی در سخنان خود در مراسم چهلم شهید امیرعبداللهیان گفت «مردانی چون شهیدان رئیسی و امیرعبداللهیان اثبات کردند که بدون اتکا به آمریکا نیز می‌توان کارها را به پیش برد».

به گزارش اطلاع با ما  به نقل از ایسنا، سردار اسماعیل قاآنی در سخنان خود در مراسم چهلم شهید امیرعبداللهیان در حرم عبدالعظیم حسنی با گرامی داشت یاد شهیدان خدمت، گفت: شهدا همه بزرگان این کشور و این نظام هستند.

قاآنی گفت: شهید امیرعبداللهیان انسانی بزرگی بود، او شخصیتی بود که در حیات خود برجستگی خود را نسبت به هم‌طراز نشان داد و بعد از شهادت ایشان بسیاری از ویژگی‌های شخصیتی ایشان بیشتر مشخص و در مورد آن سخن گفته شد.

وی افزود: شهید امیر عبداللهیان فردی ولایت مداری بود و به انقلاب اسلامی به صورت کامل اعتماد و اعتقاد داشت و در عرصه عمل فردی میدان داری بود که از تمام ظرفیت های برای انجام وظایف خود و انتشار و گسترش پیام انقلاب اسلامی استفاده می‌کرد.

فرمانده نیروی قدس سپاه در ادامه گفت: یکی از کسانی که پیام مقاومت را توانست به‌خوبی در چارچوب قواعد و روابط بین‌المللی به همه کشورهای منطقه و حتی فراتر از کشورهای منطقه و در عرصه‌های بین‌المللی و در سازمان ملل مطرح کند، این شخصیت بزرگ، ارزشمند، باصداقت و با اخلاص، متخصص و خستگی‌ناپذیر بود.

قاآنی گفت: او صدای رسای مقاومت در عرصه بین‌المللی و در حوزه کاری خود فردی متخصص و خستگی ناپذیر بود.

او با اشاره به انتخابات پیش‌روی ریاست جمهوری گفت: اگر شما می‌خواهید راه شهید رئیسی استمرار پیدا کند باید به ویژگی‌های شخصیتی شهیدان رئیسی و امیرعبداللهیان و معیارهایی که آنها را بزرگ کرد توجه کنید.

قاآنی افزود: آنچه شهیدان رئیسی و امیرعبداللهیان را بزرگ کرد و امروز افتخار انقلاب اسلامی است، این‌ها معیارهایی است که باید در انتخاب خود توجه کنیم. بیان و عمل این شهیدان اثبات کرد نه تنها اگر آمریکا در مقابل شما بایستد، می‌توانید خیلی از کارها را در عین مخالفت انجام دهید، بلکه آن‌جایی که لازم باشد با قدرت‌های بزرگ از جمله آمریکا می‌شود هماوردی کرد و قدرتی مثل آمریکا را منزوی کرد.

قاآنی با بیان اینکه وضعیتی که امروز در صحنه بین المللی شاهد آن هستیم و با توجه به عناصری که در این صحنه موثر بودند ما توانستیم پیام و اقتدار انقلاب را در برابر استکبارگران از جمله رژیم صهیونیستی و آمریکا به دنیا برسانیم، اظهار کرد: مردانی چون شهیدان رئیسی و امیرعبداللهیان اثبات کردند که بدون اتکا به آمریکا نیز می‌توان کارها را به پیش برد و شما مردم مناسب است در انتخاب خود در جریان انتخابات به این مسائل و معیارها توجه کنید.

فرمانده سپاه قدس ادامه داد: آن‌هایی که حل همه مسائل را به آمریکا و ارتباط با آن تعریف می‌کنند، آنها مردانی هستند که نمی‌خواهند دلاورانه با دشمن بجنگند در حالی که باید توجه داشت که نمی‌شود با دشمن آن هم آمریکا مماشات کرد. شهیدان رئیسی و امیرعبداللهیان اثبات کردند که وقتی از موضع قدرت حرف بزنیم، می‌توان آمریکا را نیز به کرنش وادار کرد.

او با بیان اینکه شهید امیرعبداللهیان در ۲ دهه گذشته که بیشتر شناخته شده بودند و در عرصه حضور پررنگ‌تری داشتند، همواره مقتدرانه از نظام اسلامی و مقاومت اسلامی دفاع می‌کردند، ادامه داد : ایشان چه در زمانی که در وزارت خارجه بودند و چه وقتی که به دلایل مختلف در وزارت خارجه نبودند، هر کجا که بودند ارتباط خود را با شهید سلیمانی به صورت مستمر و محکم حفظ کرده بود ند و با ایشان برای تقویت جبهه مقاومت همراهی و همکاری می‌کردند.

سردار قاآنی در بخشی دیگر از صحبت‌های خود با اشاره به وضعیت کنونی جبهه مقاومت در عرصه بین‌الملل گفت: در حال حاضر وضعیت جبهه مقاومت، علی رغم جنایت‌های رژیم صهیونیستی در تاریخ بی‌سابقه است.

برچسب ها : ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.