کد خبر : 58381
تاریخ انتشار : شنبه 16 دی 1402 - 13:01

برنامه کامل و ساعت بازی‌‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳

برنامه کامل و ساعت بازی‌‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳
از روز ۲۲ دی، یک ماه رقابت ۲۴ تیم آسیایی برای فتح معتبرترین جام فوتبال قاره کهن آغاز می‌شود.

به گزارش اطلاع با ما  به نقل از تسنیم، هجدهمین دوره مسابقات فوتبال جام ملت‌های آسیا از روز جمعه 22 دی در کشور قطر آغاز می‌شود و فوتبالدوستان قاره کهن تا بازی فینال 30 روز هیجان‌انگیز پیش‌رو خواهند داشت.

تیم ملی ایران در گروه C با امارات، فلسطین و هنگ‌کنگ همگروه است و روزهای 24 و 29 دی و 3 بهمن به میدان می‌رود. در صورتی که شاگردان امیر قلعه‌نویی با صدرنشینی راهی دور یک‌هشتم نهایی شوند، روز 11 بهمن مقابل تیم سوم یکی از گروه‌های B ،A یا F صف‌آرایی می‌کنند. در صورت برتری در این بازی، احتمالاً تیم سوم جدول گروه E حریف می‌شود که به احتمال فراوان، کره جنوبی خواهد بود.

اگر ایران بر حریف دیرینه خودش یعنی کره جنوبی غلبه کند، در مرحله نیمه‌نهایی به احتمال فراوان به مصاف یکی از تیم‌های صدرنشین گروه A یا یکی از تیم‌های گروه دوم B و F می‌رود. قطر بیشترین شانس را برای صدرنشینی گروه A دارد و یکی از تیم‌های ازبکستان، سوریه و عمان از بیشترین شانس برای صعود به یک‌چهارم نهایی بهره می‌برند.

برنامه کامل دیدارهای جام ملت‌های آسیا به شرح زیر است: (ساعت‌ها به وقت ایران است)

جمعه 22 دی 1402
گروه A: قطر – لبنان، ساعت 19:30 در ورزشگاه لوسیل

شنبه 23 دی 1402
گروه B: استرالیا – هند، ساعت 15 در ورزشگاه احمد بن علی
گروه A: چین – تاجیکستان، ساعت 18 در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه
گروه B: ازبکستان – سوریه، ساعت 21 در ورزشگاه جاسم بن حمد

یکشنبه 24 دی 1402
گروه D: ژاپن – ویتنام، ساعت 15 در ورزشگاه الثمامه
گروه C: امارات – هنگ‌کنگ، ساعت 18 در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه
گروه C: ایران – فلسطین، ساعت 21 در ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی

دوشنبه 25 دی 1402
گروه E: کره جنوبی – بحرین ساعت 15 در ورزشگاه جاسم بن حمد
گروه D: اندونزی – عراق، ساعت 18 در ورزشگاه احمد بن علی
گروه E: مالزی – اردن، ساعت 21 در ورزشگاه الجنوب

سه‌شنبه 26 دی 1402
گروه F: تایلند – قرقیزستان، ساعت 18 در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه
گروه F: عربستان – عمان، ساعت 21 در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه

چهارشنبه 27 دی 1402
گروه A: لبنان – چین، ساعت 15 در ورزشگاه الثمامه
گروه A: تاجیکستان – قطر، ساعت 18 در ورزشگاه البیت

پنجشنبه 28 دی 1402
گروه B: سوریه – استرالیا، ساعت 15 در ورزشگاه جاسم بن حمد
گروه B: هند – ازبکستان، ساعت 18 در ورزشگاه احمد بن علی
گروه C: فلسطین – امارات، ساعت 21 در ورزشگاه الجنوب

جمعه 29 دی 1402
گروه D: عراق – ژاپن، ساعت 15 در ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی
گروه D: ویتنام – اندونزی، ساعت 18 در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه
گروه C: هنگ‌کنگ – ایران، ساعت 21 در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه

شنبه 30 دی 1402
گروه E: اردن – کره جنوبی، ساعت 15 در ورزشگاه الثمامه
گروه E: بحرین – مالزی، ساعت 18 در ورزشگاه جاسم بن حمد

یکشنبه اول بهمن 1402
گروه F: عمان – تایلند، ساعت 18 در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه
گروه F: قرقیزستان – عربستان، ساعت 21 در ورزشگاه احمد بن علی

دوشنبه 2 بهمن 1402
گروه A: تاجیکستان – لبنان، ساعت 18:30 در ورزشگاه جاسم بن حمد
گروه A: قطر – چین، ساعت 18:30 در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه

سه‌شنبه 3 بهمن 1402
گروه B: سوریه – هند، ساعت 15 در ورزشگاه البیت
گروه B: استرالیا – ازبکستان، ساعت 15 در ورزشگاه الجنوب
گروه C: هنگ‌کنگ – فلسطین، ساعت 18:30 در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه
گروه C: ایران – امارات، ساعت 18:30 در ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی

چهارشنبه 4 بهمن 1402
گروه D: ژاپن – اندونزی، ساعت 15 در ورزشگاه الثمامه
گروه D: عراق – ویتنام، ساعت 15 در ورزشگاه جاسم بن حمد

پنجشنبه 5 بهمن 1402
گروه E: کره جنوبی – مالزی، ساعت 15 در ورزشگاه الجنوب
گروه E: اردن – بحرین، ساعت 15 در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه
گروه F: قرقیزستان – عمان، ساعت 18:30 در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه
گروه F: عربستان – تایلند، ساعت 18:30 در ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی

یک‌هشتم نهایی

یکشنبه 8 بهمن 1402
بازی شماره 37: صدرنشین گروه B – تیم سوم یکی از گروه‌های C ،A یا D، ساعت 15 در ورزشگاه جاسم بن حمد
بازی شماره 38: تیم دوم گروه A – تیم دوم گروه C، ساعت 19:30 در ورزشگاه احمد بن علی

دوشنبه 9 بهمن 1402
بازی شماره 39: صدرنشین گروه D – تیم سوم یکی از گروه‌های E ،B یا F، ساعت 15 در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه
بازی شماره 40: صدرنشین گروه A – تیم سوم یکی از گروه‌های D ،C یا E، ساعت 19:30 در ورزشگاه البیت

سه‌شنبه 10 بهمن 1402
بازی شماره 41: تیم دوم گروه B – تیم دوم گروه F، ساعت 15 در ورزشگاه الجنوب
بازی شماره 42: صدرنشین گروه F – تیم دوم گروه E، ساعت 19:30 در ورزشگاه اجوکیشن سیتی

چهارشنبه 11 بهمن 1402
دیدار شماره 43: صدرنشین گروه E – تیم دوم گروه D، ساعت 15 در ورزشگاه الثمامه
دیدار شماره 44: صدرنشین گروه C – تیم سوم یکی از گروه‌های B ،A یا F، ساعت 19:30 در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه

یک‌چهارم نهایی

جمعه 13 بهمن 1402
دیدار شماره 45: بازی شماره 38 – بازی شماره 39، ساعت 15 در ورزشگاه احمد بن علی
دیدار شماره 46: بازی شماره 37 – بازی شماره 42، ساعت 19 در ورزشگاه الجنوب

شنبه 14 بهمن 1402
دیدار شماره 47: بازی شماره 44 – بازی شماره 43، ساعت 15 در ورزشگاه اجوکیشن سیتی
دیدار شماره 48: بازی شماره 40 – بازی شماره 41، ساعت 19 در ورزشگاه البیت

نیمه‌نهایی

سه‌شنبه 17 بهمن 1402
دیدار شماره 49: بازی شماره 45 – بازی شماره 46، ساعت 18:30 در ورزشگاه احمد بن علی

چهارشنبه 18 بهمن 1402
دیدار شماره 50: بازی شماره 47 – بازی شماره 48، ساعت 18:30 در ورزشگاه الثمامه

فینال 21 بهمن 1402
برنده دیدارهای 49 و 50، ساعت 18:30 در ورزشگاه لوسیل

 

برچسب ها : ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.