کد خبر : 90616
تاریخ انتشار : جمعه 31 فروردین 1403 - 12:11

اصطلاح بازنشستگان غلط و توهین به سرمایه انسانی

اصطلاح بازنشستگان غلط و توهین به سرمایه انسانی
دستبرد دولت های اصلاح طلب، اصولگرا و تکنوکرات ها به صندوق بازنشستگان تآمین اجتماعی خیانت در امانت است ؛ همه ی شان بایدتوبه کنند!

به گزارش اطلاع با ما  دکترمجتبی زارعی ؛ دانشیارفلسفه سیاسی دانشگاه تربیت مدرس تهران: دستبرد دولت های اصلاح طلب، اصولگرا و تکنوکرات ها به صندوق بازنشستگان تآمین اجتماعی خیانت در امانت است ؛ همه ی شان بایدتوبه کنند!

اصطلاح بازنشستگان غلط و توهین به سرمایه انسانی وسبب سوء استفاده ازمنافع این جمعیت کثیر از سوی دیوان سالاری و ساختارها است
با آگاهی علمی وتجربی سی ساله ام تآکید می کنم بازنشستگان بایدبه ضلع دیگرسه جانبه گرایی ( دولت _ کارگران و کارفرمان )اضافه شوند؛ باز نشستگان درگفت وگو های دولت با تشکل های صنفی غایب هستندچون این گفت گوها اکنون فقط بر محوریت شاغلین است !

خطاب به دولت های ادوار وبدون لکنت زبان می گویم که سازمان تآمین اجتماعی وزارت نفت نیست و مبالغ این صندوق هم پول نفت نیست که هر طور دلتان خواست خرج کنید ؛ بدهی ۷۰۰ هزار میلیاردی شما به این صنووق مصداق دستبرد و خیانت در امانت است و باید توبه کنید !
روند انتصابات نیروهای دولتی در صندوق هایی که اعتبارشان حاصل منابع مردمی است بایدبه نفع تشکل های صنفی و جامعه مدنی تغییر کند
واریز شدن جرایم دیرکرد بیمه ای به خزانه دولت دور زدن سازمان های بیمه ای و تآمینی و مدنی است !

اعمال افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران از اردیبهشت ماه

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.