کد خبر : 90851
تاریخ انتشار : جمعه 31 فروردین 1403 - 22:25

روایتی از شکست مفتضحانه رژیم اشغالگر…

روایتی از شکست مفتضحانه رژیم اشغالگر…
رژیم اشغالگر یک شکست مفتضحانه بسیار بسیار بد خورد؛ صهیونیست‌ها نیامده بودند تا یک عملیات محدود و بدون هدف را انجام بدهند بلکه آمده بودند تا در همین عملیات به اهدافی برسند و بگویند که ما دستمان به داخل ایران می‌رسد...

به گزارش اطلاع با ما  کانال اخبار سوریه نوشت:رژیم اشغالگر یک شکست مفتضحانه بسیار بسیار بد خورد؛ صهیونیست‌ها نیامده بودند تا یک عملیات محدود و بدون هدف را انجام بدهند بلکه آمده بودند تا در همین عملیات به اهدافی برسند و بگویند که ما دستمان به داخل ایران می‌رسد؛ اما از قرار معلوم تمام طراحی‌ها و اقدامات آنها شکست خورده است. به طور خاص باید گفت بامداد امروز پس از آنکه سایت‌های راداری در جنوب سوریه هدف قرار گرفتند در ایران همه گوش به زنگ مانده و حواس‌ها جمع شد چرا که به نظر می‌رسید دشمن صهیونیستی قصد یک اقدام نظامی را دارد.

بر اساس آنچه تا این لحظه دوستان به نتیجه رسیده و می‌گویند ما شاهد یک عملیات ترکیبی چند وجهی با استفاده از عناصر خائن، مزدور و منافق داخلی و همچنین استفاده از جنگنده‌های رژیم صهیونیستی در یک عملیات وایی دور ایستا با شلیک از آسمان عراق بوده‌ایم که همه آنها به صورت کامل شکست خورده است. جنگنده‌های رژیم صهیونیستی با عبور از آسمان اردن به غرب عراق رسیده و چند موشک دورایستا را به اهدافی در ایران شلیک می‌کنند. همزمان عناصر و نفوذی‌های خائن آنها با به پرواز درآوردن چند کوادکوپتر تلاش می‌کنند تا سامانه‌های پدافندی کشور را هدف قرار داده و خاموش کنند.

از اصفهان چه خبر؟!

اما پدافند که هوشیار شده بود پس از دیگری کوادکوپترها را می‌زند اما به نظر می‌رسد یکی از این ریز پرنده‌ها به پنل یک سامانه خاموش اس ۳۰۰ در این منطقه اصابت کرده و دشمن که فکر می‌کرد عناصر نفوذی و خائن داخلی‌اش کار را به نحو کامل و احسن انجام داده‌اند دام به شلیک موشک‌های دورایستا از غرب آسمان عراق جایی که به صورت کامل در کنترل آمریکایی‌ها است می‌کند اما این موشک‌ها به حول و قوه الهی هیچ کدام به اهداف خود نرسید.

کلاهک‌های مورد استفاده در این حمله تقریباً یک چهارم تا یک ششم کلاهک‌های مورد استفاده توسط ایران در حمله ۲۶ فروردین ماه به سرزمین‌های اشغالی بود. در واقع کلاهک‌هایی که توسط پدافند ایران هدف قرار گرفت بسیار بسیار کوچک بودند و این را باید به فال نیک گرفت که چنین اهداف کوچکی ه در گستره به جغرافیای بزرگ ایران که یکصد برابر سرزمین‌های اشغالی است رهگیری و منهدم شدند. در نظر داشته باشید که در حمله ایران ما با بیش از ۴ لایه پدافندی و ۱۰ طرف مواجه بودیم در حالی که اینجا تا لب مرز ما هیچ لایه پدافندی نداریم.

بنابراین باید گفت که دشمن در رسیدن به هدفش بسیار ناکام بوده و شکست مفتضحانه‌ای خورد و به همین دلیل جرأت برعهده گرفتن مسوولیت این حمله را هم ندارد.

به نظر می‌رسد برخی از این پرتابه‌ها پیش از رسیدن به هدف در مرکز کشور در شمال خوزستان و به محض ورود به کشور هدف قرار گرفته و منهدم شده‌اند. فعال شدن پدافند در شمال خوزستان موید این نکته است که پرتابه‌های دشمن از این منطقه در حال عبور بودند ولی دستان بلند سامانه‌های گوناگون و پیچیده پدافندی کشور توانست آنها را به زیر بکشد و اجازه عکس العمل به آن‌ها را ندهد. این اوج طراحی و اقدام دشمن علیه ایران بود ر حالی که کلاهک‌های نیم تنی و ۷۵۰ کیلویی ایران پایگاه‌های مختلف رژیم را در هم کوبیدند، می‌خواست خودی نشان دهد که در آن هم شکست خورد…

برچسب ها : ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.