کد خبر : 40218
تاریخ انتشار : چهارشنبه 1 آذر 1402 - 23:01

رئیسی: کشتن زن و کودک پیروزی نیست

رئیسی: کشتن زن و کودک پیروزی نیست
رئیسی: کشتن زن و کودک پیروزی نیست.ژیم صهیونیستی به دلیل تصرف غزه و نابودی حماس وارد نوار غزه شد که در هیچکدام تا به امروز موفقیتی نداشته است .

به گزارش اطلاع با ما ، رئیس جمهور در گفتگو با 5 شبکه محور مقاومت با موضوع فلسطین:رژیم صهیونیستی به دلیل تصرف غزه و نابودی حماس وارد نوار غزه شد که در هیچکدام تا به امروز موفقیتی نداشته است .تا امروز آنچه که ما ارزیابی داریم کشتن زن و کودک پیروزی نیست
اسرائیل به هیچ یک از اهداف خود در تصرف غزه و حذف مقاومت به نتیجه نرسید.فضای ضدصهیونیستی به وجود آمده بی نظیر و در نتیجه جنایات خود اسرائیل است.کشتن زنان و کودکان یک فضای نفرت علیه صهیونیست در جهان ایجاد کرده است که تا امروز مسبوق به سابقه نبوده است
آنچه که غربی ها در مورد حقوق بشر و زنان و کودکان ادعا میکردند خلاف از آب در آمد.تمام انسان های فهیمده جهان متوجه شده اند که تمام ادعاهای سازمان ها و ساز و کارهای بین المللی پوشالی و نادرست است

نامه رئیسی به سران ۵۰ کشور درباره جنایات اسرائیل

فلسطین امروز مهم‌ترین مسئله جهان اسلام است

رئیس‌جمهور در گفتگو با ۵ شبکه محور مقاومت:از بدو پیروزی انقلاب موضوع فلسطین با تاکید امام راحل(ره) برای جمهوری اسلامی موضوع مهمی بوده است. مسئله فلسطین نه تنها برای فلسطینیان بلکه برای همه مسلمانان مهم است.
به لحاظ گستره کار و اهمیت موضوع و شکنندگی برای دشمن عملیات طوفان الاقصی مهم بود.هیمنه رژیم صهیونیستی شکسته شد، عملیات طوفان الاقصی تمام محاسبات دشمن را محو کرد. عملیات طوفان الاقصی شکست نظامی، امنیتی و اطلاعاتی رژیم صهیونیستی بود.

آنچه فلسطین انجام داد دفاع مشروع از حق بوده است

رئیس‌جمهور در گفتگو با ۵ شبکه محور مقاومت:تحلیل عملیات ۷ اکتبر بدون توجه به پیشینه قضایای فلسطین خطا است. طاقت فلسطینیان به دلیل ظلم‌های پی در پی طاق شده بود.اهانت به مسجد الاقصی و کشتار مردم توسط رژیم صهیونیستی خصوصا در این چند وقت اخیر دلیل این عملیات بوده است.
آنچه که مردم و جوانان فلسطین و غزه انجام دادند در ادامه دفاع مشروع از حق خودشان بوده است.ملتی که خانه شان را غصب کنند و خانواده شان را اسیر کنند و به شهادت برسانند و مزارعشان را خراب کنند، با هر منطقی چه انسانی چه اسلامی و کنوانسیون بین المللی حق دفاع مشروع از خود را دارد.
آنچه که رژیم صهیونیستی انجام داده است نشان داد در برابر مقاومت فلسطین مستاصل شده است.

بعد از عملیات ۷ اکتبر رژیم صهیونیستی فروریخت

رئیس‌جمهور در گفتگو با ۵ شبکه محور مقاومت:دلیل اینکه آمریکایی‌ها و کشورهای غربی برای حضور در سرزمین‌های اشغالی از هم پیشی می‌گرفتند این بود که نگرانی جدی پیدا کرده بودند.
بعضی از مسئولین غربی این نگرانی را به زبان آوردند و به بعضی از سران منطقه گفتند ما احساس کردیم که در یک آن رژیم صهیونیستی فروریخت.
آمریکایی به همین دلیل احساس کردند با تمام قوا چه با تسلیحات‌شان چه با حضورشان و چه با رسانه‌هایشان برای کمک به رژیم صهیونیستی به میدان بیایند.

 

برچسب ها : ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.