درباره ما

سایت خبری  اطلاع با ما از سال 1402  فعالیت خود را در حوزه اخبار حوزه اجتماعی و اقتصادی و بین‌الملل و با بهره گرفتن از خبرنگاران و تحلیل گران برجسته کشور شروع کرد.

اطلاع با ما با شماره مجوز 94365 و با تیمی بسیار حرفه‌ای شامل سرویس اجتماعی، اقتصادی، بین الملل، ورزشی و فرهنگی در راستای موضوعات و بحث‌هایی که در جامعه مطرح است به تحلیل و بررسی و انتشار اخبار روز ایران و جهان می‌پردازد.

در این راستا و برای دسترسی به اهداف توسعه‌ای کشور در حوزه‌های اجتماعی، اقتصادی، بین الملل، ورزشی و فرهنگی اطلاع با ما آماده است با تمامی سازمان‌ها و ارگان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی و به‌وسیله تیم رسانه‌ای حرفه‌ای خود در جهت رسیدن به اهداف سازمانی همکاری نماید.


((آیین نامه اخلاقی))

1- نداشتن گرایش تند به چپ و راست در زمینه  اجتماعی، اقتصادی، بین الملل، ورزشی و فرهنگی مشی پایگاه خبری اطلاع با ما  است.

2- رعایت انصاف و قضاوت منصفانه در مورد عملکرد مدیران در گزارشات ، رپرتاژ ها ، خبرها و تحلیل ها و … از پایه های اصلی اعتقادی مدیران مسئول سایت است.

3- اطلاع با ما هیچ موقع به دنبال دست یابی به منافع خاص از طریق تحریف مطالب و گفته های مدیران و مسئولین کشوری نبوده و نخواهد بود.

4- اگر هر گونه اشتباه و اعوجاج سهوی در مصاحبه و نقل قول افراد به وجود آید و مورد اعتراض قرار گیرد تحریریه سایت خود را موظف می داند در همان صفحه بلافاصله در اسرع وقت جبران و اصلاح نماید.

5- احترام به حقوق همه انسان ها با هر گونه گرایش و خط مشی سیاسی از اصول اساسی و باورهای قلبی مدیران اطلاع با ما است و همه انسان ها را دارای  کرامت انسانی می داند.

6-  اطلاع با ما به دنبال رفع اشکالها و نواقص است و به هیچ نحو به دنبال مچ گیری و بعضی شیوه های غیر اخلاقی  رایج در بعضی از مطبوعات نبوده و نخواهد بود.

7-   اطلاع با ما تلاش می کند حسن ارتباط و تعامل معقولانه خود را با همه گروه ها و جریانات سیاسی که در کشور رسماً و قانوناً مورد پذیرش هستند را حفظ نماید.

8- اطلاه با تلاش میکند و اعتقاد دارد که کارمند و پرسنل آن به مثابه سرمایه انسانی هستند و کوشش میکند با راهنمایی و پذیرش انتقادات این ارزش و کرامت والا را برای نیروها و کارمندان خود قائل باشد.

9- احترام به ارباب رجوع و حق ارباب رجوع از جمله ارزش های اصلی اطلاع با ما  قلمداد می شود و تلاش می شود با پذیرش منطقی انتقادات راه پیشرفت و تعالی بیش از پیش باز شود.

10- اعتقاد و پایبندی به اصول اخلاق اسلامی و ارزش های اسلامی در پوشش و رفتار و حرکات و مراودات کارکنان سایت از دیگر موارد ارزشی ما محسوب میشود.

11- جدی بودن در محیط کار و جلوگیری از هر گونه حاشیه پردازی – رفتارها و مراودات غیر ارزشی در میان پرسنل از اصول عملی و باورهای جدی کلیه اعضای تحریریه اطلاع با ما است.

12- برخورد متین و با احترام با ارباب رجوع و راهنمایی و پاسخگویی دقیق و محترمانه به ارباب رجوع از دیگر اصول اعتقادی ماست است.

13- شفاف سازی فعالیت ها و استفاده از نقطه نظرات و پیشنهادهای اصلاحی پرسنل در دستور کارجدی مدیریت قرار دارد.

14- نظم و انضباط کاری و اداری به صورت دقیق و جدی

15- پایبند بودن به پرداخت آخرین حق و حقوق پرسنل که با آنها توافق شده است

16-  نقد پذیری و تعامل همه جانبه با همکاران مطبوعاتی در سراسر کشور

17- اطلاع با ما به لحاظ ماموریت خاصی که برای خودش ترسیم نموده است تلاش می کند عمده کوشش آن در راستای افکار عمومی در بالا بردن سطح آگاهی جامعه باشد.

18- مدیران اطلاع با ما به شدت تاکید می کنند که از رقابت بیزار هستند و تلاش می کنند دیگر مدیران را نیز به مسیر تعامل مثبت و دوستی و صمیمیت هدایت کنند.

19- تلاش می شود همه افراد و نیروها با واقعیت کاملاً روشن و شفاف به کار مشغول شوند و حق و حقوق آنها طبق قراردادهای تنظیم شده کامل و جامع پرداخته شود.