کد خبر : 24392
تاریخ انتشار : یکشنبه 30 مهر 1402 - 23:02

در سه مرحله و با حضور کارکنان این سازمان و مؤسسات تابعه و اعضای خانواده آنان؛

بیست‌وپنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان تأمین‌اجتماعی برگزار می‌شود

بیست‌وپنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان تأمین‌اجتماعی برگزار می‌شود
بیست‌‎و‎پنجمین دوره مسابقات قرآن‌کریم ویژه کارکنان و همکاران بازنشسته سازمان تأمین‌اجتماعی، شرکت‎ها و موسسات تابعه این سازمان و خانواده‌های آنان در ‌راستای گسترش و ترویج اندیشه‌های قرآنی و فرهنگ دینی در سراسر کشور در 3 مرحله مقدماتی، درون‌دستگاهی و بین‌دستگاهی(نهایی) برگزار می‌شود.

به گزارش اطلاع با ما به نقل از روابط‌عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، بیست‌وپنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان تأمین‌اجتماعی برگزار می‌شود، کلیه کارکنان رسمی، آزمایشی، پیمانی، قرارداد ماده20، مشمولین ضریب k، کلیه کارکنان شرکتی (خدماتی، تاسیساتی و …) شاغل در ستاد مرکزی، مراکز بیمه‎ای و درمانی سازمان تأمین‌اجتماعی، کلیه کارکنان شاغل در بیمارستان‎های تابعه هلدینگ سلامت سازمان تأمین‌اجتماعی مانند میلاد، البرز و…، کلیه کارکنان شاغل در مؤسسات و شرکت‌های تابعه، کلیه همکاران بازنشسته سازمان تأمین‌اجتماعی و همسر و فرزندان می‌توانند در بیست و پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم سازمان تأمین اجتماعی ثبت‌نام و شرکت کنند.

سازمان تأمین‌اجتماعی
براساس این گزارش، شرکت‌کنندگان در این دوره از مسابقات در سه رده سنی تقسیم بندی شده اند که شامل گروه سنی آلاء (نعمت): 6 سال تمام الی 11 سال تمام (متولدین 01‏/07‏/1391 تا 01‏/07‏/1396)، گروه سنی ولاء (محبت): 12 سال الی 16 سال تمام (متولدین 01‏/07‏/1386 تا 31‏/06‏/1391) وگروه سنی اعلی (بلندمرتبه): شانزده سال به بالا (متولدین 31‏/06‏/1386 به قبل) است.
مسابقات قرآنی سازمان تأمین‌اجتماعی در‌ سه‌ مرحله مقدماتی، درون‌دستگاهی و بین‌دستگاهی و در 5 رشته اصلی حفظ، قرائت، مفاهیم، اذان و نهج‎‌البلاغه برگزار می‌شود. رشته‌های مفاهیم، اذان، نهج‎البلاغه و حفظ سوره‌های یس، نور، ملک، نبأ و حفظ ده سوره آخر قرآن صرفاً در مرحله مقدماتی برگزار شده و رشته‌های حفظ تک جزء و حفظ 5 جزء در مرحله مقدماتی و درون دستگاهی و رشته‎های حفظ کل قرآن‌کریم، حفظ 20 جزء، حفظ 10 جزء، قرائت تحقیق، ترتیل و تقلیدی در هر سه مرحله مقدماتی، درون دستگاهی و بین دستگاهی(نهایی) برگزار می‌شود.
بر اساس دستورالعمل صادر شده از سوی معاونت فرهنگی، اجتماعی و امور استان‌های سازمان تأمین‌اجتماعی، مرحله مقدماتی بیست‌وپنجمین دوره از مسابقات قرآن کریم این سازمان میان همکاران دستگاه و در سطح ادارات کل استانی و شرکت‌های تابعه سازمان برگزار می‌شود. مرحله درون‌دستگاهی با حضور منتخبین مرحله مقدماتی (نفرات اول) دستگاه و در استان خوزستان برگزار خواهد شد. مرحله بین‌دستگاهی یا نهایی این مسابقات نیز با حضور منتخبان هر دستگاه (نفرات اول و دوم) از جمله سازمان تأمین‌اجتماعی، بانک رفاه کارگران، شرکت سرمایه‌گذاری تأمین‌اجتماعی (شستا) و سایر شرکت‌‌‌‌‌‌ها و مؤسسات تابعه سازمان در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.
ثبت‌نام از داوطلبان شرکت در این دوره از مسابقات قرآن کریم، به‌صورت متمرکز و صرفاً از طریق آدرس https://Tamin.Porsline.ir/s/QURAN به‌صورت الکترونیکی صورت خواهد گرفت. مهلت ثبت‌نام به مدت یک هفته و از تاریخ 10‏/08‏/1402 الی 16‏/08‏/1402 خواهد بود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.