کد خبر : 99373
تاریخ انتشار : دوشنبه 31 اردیبهشت 1403 - 22:38

مدیرعامل بانک مسکن خبر داد

بانک‌ مسکن بالاترین عملکرد نظام بانکی را نهضت ملی مسکن دارد

بانک‌ مسکن بالاترین عملکرد نظام بانکی را نهضت ملی مسکن دارد
مدیرعامل بانک مسکن با اشاره به عملکرد این بانک در زمینه نهضت ملی مسکن، گفت: بانک‌ مسکن با پرداخت ۵۴ درصد سهمدیرعامل بانک مسکن با اشاره به عملکرد این بانک در زمینه نهضت ملی مسکن، گفت: بانک‌ مسکن با پرداخت ۵۴ درصد سهم خود در نهضت ملی بالاترین عملکرد نظام بانکی را دارد.م خود در نهضت ملی بالاترین عملکرد نظام بانکی را دارد.

به گزارش اطلاع با ما  به نقل از مهر، سید عباس حسینی با اشاره به عملکرد تسهیلاتی بانک مسکن در طرح نهضت ملی گفت: تعداد ۵۱۸ هزار و ۷۶۱ واحد نهضت ملی مسکن از سوی دستگاه‌هایی نظیر وزارت راه و شهرسازی، بنیاد مسکن، ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و شرکت عمران شهرهای جدید از طریق سامانه وزارت راه وشهرسازی به بانک مسکن معرفی شده است.

وی ادامه داد: بانک مسکن از ابتدای اجرای طرح تاکنون مبلغ ۹۰۰ هزار و ۴۷۳ میلیارد ریال به عنوان سهم‌الشرکه، متناسب با پیشرفت فیزیکی و ساخت ۳۳۷ هزار و ۲۳۵ واحد نهضت ملی در قالب ۴۶ هزار و ۵۰۵ پروژه پرداخته است که این مبلغ معادل ۵۴ درصد از کل تعهد بانک مسکن در این طرح است.

جریمه بانک‌ها به دلیل عدم تخصیص تسهیلات مسکن: چالش‌ها و ضرورت‌ها

دکتر حسینی با بیان این که تعداد ۱۲۶ هزار و ۳۵۵ واحد مسکونی نهضت ملی که قرارداد آنها در بانک مسکن به امضا رسیده، دارای پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصد به بالاست، افزود: این بانک ۴۷۲ هزار و ۶۶۶ میلیارد ریال معادل ۹۲ درصد از تعهد ساخت این واحدها را پرداخته و این روند تا تکمیل و تحویل همه واحدها ادامه دارد.

مدیرعامل بانک مسکن در پایان گفت: همچنین ۳۲ هزار و ۵۳۲ واحد نهضت ملی مسکن در قالب ۱۳ هزار و ۶۵۴ پروژه تعیین تکلیف شده و روند واگذاری این واحدها به متقاضیان در حال انجام است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.